CHCI VYZKOUŠET
CADDY ALLTRACK
Prosadit se kdekoliv.

Moje cesta.

Caddy Alltrack.

Zlepšená trakce

Caddy jako jediný ve své třídě může být již od výrobce na přání vybaven pohonem všech kol 4MOTION, který zajišťuje optimální trakci a zvýšenou bezpečnost při průjezdu zatáčkami. Caddy Alltrack s pohonem všech kol 4MOTION tak dojede na ta nejkrásnější místa, a to i v případě, že pojedete po mokrých nebo zasněžených silnicích.

Komfort pro individualisty

V interiéru upoutá pozornost komfortní palubní deska s dekory "Carbon Square Dark", částečná výbava v kůži s ozdobnými švy v barvě "Muskat", detaily zdobené chromem a klimatizace. Dokonalý zvuk pro objevitelské výpravy pak zajistí rádio "Composition Colour".

Výrazný „offroad“ vzhled

Výjimečný exteriér vozu Caddy Alltrack podtrhují doplňkové díly lakované v barvě vozu, podélné střešní nosiče a kryty vnějších zpětných zrcátek ve stříbrné barvě, prosklení "Privacy" i zatmavená zadní světla. Vynikající přenos síly na vozovku pak zajistí sedmnáctipalcová kola z lehké slitiny "Quito".

Záruka 4 roky

Do Caddy Alltrack můžete nasednout s klidem a prodlouženou zárukou o dva roky při ujetí max. 200.000 km. I toto je součást sériové výroby.

ÚROKOVÁ SAZBA = 4,34%

Splátka předem


30%

167 541 Kč

Měsíční splátka vč. pojištění


60 měsíců

6 648 Kč

Poslední
nerovnoměrná splátka

20%

111 694 Kč

*RPSN vč. pojištění = 9,3%. RPSN včetně havarijního pojištění Volkswagen Basic (5% spoluúčast), povinného ručení a pojištění skla (limit 10 000Kč). Úroková sazba úvěru 4,34% p.a.
Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah.

Zajímají vás další nové modely?